A oni dalej grzeszą, Dobry Boże.

W letni czas miło ogląda się lekkie i przyjemne filmy. Takie mniej wymagające, dające za to ucieczkę od codzienności. Dlatego też wybrałam się na kontynuację filmu Za jakie grzechy, Dobry Boże. Tym razem rodzice czterech uroczych córek, świętują 40 rocznicę ślubu. Córki planują z tej okazji wielką imprezę. Postanowiły zaprosić swoich teściów, i ulokować ich w domu rodziców. W jednym domu mieszają się więc różne kultury, zwyczaje i podejście do życia. W dodatku brakuje jednego pokoju i jedno z zaproszonych małżeństw, musi zamieszkać w jurcie, w ogrodzie. I co tutaj robić? Trzeba dotrwać do imprezy! A wierzcie mi, to prawdziwe wyzwanie.

To taki film z cyklu łatwych i przyjemnych. Można się uśmiechnąć i oderwać od świata za murami kina. Rodzinne perypetie, sztuka dyplomacji i nauka mówienia wprost. Do tego mały kryzys, kiedy okazuje się, że 40 lat minęło, latka lecą i młodość przemija….

Oczywiście zięciowie ciągle przysparzają swojemu teściowi nowych zmarszczek.Wspólne mieszkanie w jednym miasteczku, nie jest aż tak atrakcyjne jak się wydaje.

Film na miłe, rodzinne popołudnie. Czyli idealny film na leniwą niedzielę.

Ścieżka dźwiękowa- Andrzej Zaucha- Byłaś serca biciem

14 myśli w temacie “A oni dalej grzeszą, Dobry Boże.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s